בוגרת הטכניון בארכיטקטורה משנת 1992.
בוגרת הטכניון בהנדסה אזרחית (העוסקת בתכנון קונסטרוקטיבי, ניהול ופיקוח הבניה, תכנון אינסטלציה ומים, סביבה,תחבורה ומדידה) משנת 1985.
מומחית לבניה ירוקה מטעם עמותת האדריכלים הישראלית ומכון התקנים בשיתוף הטכניון.
נבחרתי על ידי בנין ודיור לרשימת 100 האדריכלים הנבחרים לשנת 2010

משרדי הוקם בסביון בשנת 1989 ועוסק בתכנון למגורים ולמשרדים כשמרבית העבודות בשנים האחרונות הן מגורים עבור המגזר הפרטי. הידע והנסיון הרב שצברתי הן כאדריכלית והן כמהנדסת מאפשר לי לתת מענה כולל ולהוביל את הפרויקט החל ממשלב התכנון של המבנה והחללים דרך שילוב נכון של המערכות התפקודיות, תכנון ועיצוב פנים, תכנון סביבת המבנה הכוללת תכנון הגן והבריכה, בדיקת התאמת תכניות היועצים השונים ופיקוח על הביצוע, עד אחרון הפרטים.

בהתקשרות עימי, ניתן לשלב בפרויקט את כל היבטי התכנון כלומר אדריכלות חוץ פנים ונוף ופיקוח כמכלול אחד או להתמקד רק בהיבט אחד או מספר היבטים , הכל בהתאם לסיכום עם הלקוח. האדריכלות שלי מתאפיינת בקווים נקיים בפתיחות רבה לגן ולסביבה, בזרימת חללים ביחד עם הגדרת חללים אינטימיים, בפתרונות אסתטיים עם התחשבות רבה בצדדים הפונקציונאליים ובתכנון מפורט שהרי "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים". בין עבודותי אפשר למצוא פרויקטים בסגנון מודרני, ים תיכוני, כפרי פרובאנס, קלאסי פורמאלי, ביתי חמים וגם שילובים בין סגנונות. עבודתי מותאמת ללקוחותי , אני מתכננת בכל סגנון מבוקש בתנאי שיש ביכולתי להתחבר אליו. גם המינון הנכון בין אסתטי לפונקציונאלי נקבע בהתאמה אישית לכל לקוח. אני קשובה לצרכים, לחלומות ולמאווי הלקוחות .שאיפתי היא לתת ללקוח הרבה מעבר למה שהוא רצה וחלם , כך שבסיומו של הפרויקט וגם לאחר שנים רבות הוא יבין שזה משהו שהוא רצה כל הזמן…

עבודתי מוקפדת וכוללת אינספור פגישות עם הלקוחות , היועצים, המתכננים , המבצעים והספקים. אני לא חוסכת בשעות תכנון ובשרטוטים מפורטים . כל זאת כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר. התהליך שהלקוחות עוברים ,מלווה בצורך לקבל החלטות רבות (קטנות כגדולות) בפרק זמן מצומצם ובמגבלות (החוק, התקציב ,הסגנון ,הזמן ועוד). על פי תפיסתי, תפקידו של האדריכל הוא לתמוך, לייעץ ולהוביל את התהליך, עד לסיומו המוצלח ואת זאת אני שואפת לעשות בכל פרויקט. הידע ההנדסי שרכשתי ביחד עם הנסיון המצטבר מאפשר לי לרדת לפרטים,לבדוק את תכניות היועצים והמתכננים ששלובים בפרויקט ,להנחות ולדרוש שינויים אפשריים ,למצוא טעויות וחוסר התאמות כבר בשלבי התכנון, ובכך לחסוך רבות מההוצאות הנובעות מטעויות או לחילופין למנוע מצב של קבלת המוגמר בלית ברירה.

כחלק מהשקפתי שתכנון אדריכלי טוב צריך לקחת בחשבון את כל מערכות הבית, אני גם מתעניינת ומעורה במכלול הנושאים הקשורים לבית ולוקחת חלק פעיל בתכנון ובקבלת ההחלטות בנושאים כמו חימום, קירור, חשמל, תקשורת, מיגון, אינסטלציה, גינון, ריהוט, פרטי אומנות, דקורציה, גופי תאורה, חומרי גמר, היבטים של בניה ירוקה, אלמנטים של מים על מגוון סוגיהם ועוד.

לאורך כל השנים המשרד מקפיד להתעדכן לגבי כל החידושים בענף הבניה והעיצוב ולשדרג את עבודותיו כל הזמן. אני מקפידה על יחסי עבודה תקינים ביני ללקוחות, ליועצים ולספקים ואף יוצרת שיתוף פעולה ואוירה טובה בין הלקוחות לבין עצמם. כל לקוחותי זוכים ליחס אישי לזמינות ולנגישות.

משרדי מתגאה ברשימת לקוחותיו המרוצים ששמחים להמליץ עליו וגם עובד עם בעלי מלאכה טובים שחלקם מלווה אותו שנים ארוכות.